Referencje


„Bardzo serdecznie dziękuję za sprawną, profesjonalną, taktowną pomoc w sprzedaży mieszkania. Dziękuję także za rzeczowe rozmowy. Jeśli ktoś z Państwa zamierza korzystać z usług pośrednictwa sprzedaży mieszkania - szczerze polecam to biuro. Pozdrawiam :-)”
A. Lenc, lipiec 2021

„Świetna, kompleksowa, profesjonalna obsługa. Serdecznie polecam”
Krzysztof Prędkiewicz, lipiec 2021

„Polecam współpracę z biurem. Panie pośredniczki są niezwykle kompetentne, uprzejme i empatyczne. Posiadają ogromną wiedzę oraz wysoką kulturę osobistą. Doskonale zadbały o interesy obu stron transakcji.”
Agata Łukaszyk, luty 2021

„Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i zaangażowaniu Pań w sprawie pośrednictwa sprzedaży nieruchomości. Bardzo miłe i uprzejme w rekacji osobowych. Bardzo polecam miłej współpracy”
Mariusz Marciniak, styczeń 2021

„Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z pośrednictwa kupna mieszkania, obie panie były bardzo zaangażowane oraz zadbały o to, aby wszystko dobrze przebiegło na każdej płaszczyźnie. Pełen profesjonalizm, a do tego dobry kontakt z tak ciepłymi osobami. Serdecznie polecam.”
Kamila S., grudzień 2020

„Pozytywne: Profesjonalizm. Profesjonalizm. Panie bardzo zaangażowane, dyspozycyjne. Bardzo polecam to biuro. Dziękuję za przeprowadzoną transakcję.”
Sławomir Kwaśny, styczeń 2021

„Pozytywne: Profesjonalizm. Polecam! Ogromne zaangażowanie w potrzeby klienta, dyspozycyjność o każdej porze. Jakość usług na najwyższym poziomie. Bardzo rzeczowe i konkretne podejście do sprawy.”
Agnieszka Mariowska, wrzesień 2020

„Pozytywne: Profesjonalizm. Pełny profesjonalizm. Współpracowałem z Panią Anią i jestem zadwolony w 100%. Mieszkanie sprzedane w 1 tydzień.Polecam, polecam polecam.”
Paweł Szulc, wrzesień 2020